Jeśli złożysz zamówienie
Effectry
, w przeciągu następnych 20 minut, będziesz uprawniony/-a do skorzystania z naszej specjalnej, promocyjnej ceny!
UWAGA: Ze względu na zwiększoną sprzedaż, dzienna liczba zamówień jest ograniczona. W dniu dzisiejszym, , obecnie produkt znajduje się W MAGAZYNIE i wysyłamy go w przeciągu 24 godzin. Pospiesz się i zamów JUŻ TERAZ!
Używaj urządzeń elektrycznych tak, jak do tej pory I PŁAĆ 2 RAZY NIŻSZE RACHUNKI ZA PRĄD!*
SENSACJA! Najprostszy sposób na oszczędność energii elektrycznej
Płać o 50% niższe rachunki za prąd*
Przedłuż żywotność urządzeń domowych*
Zmniejsz zużycie prądu w sposób całkowicie legalny*
Proste i bezpieczne w użyciu
5156 polskich gospodarstw domowych zmniejszyło zużycie energii elektrycznej o połowę! Dzięki Effectry Ty też możesz teraz w sposób legalny zmniejszyć zużycie prądu nawet o 50%.* Zamów teraz!
Warszawa ,

Sensacyjna wiadomość - Legalne oszczędzanie prądu jest teraz możliwe!

Koniec ze zbyt wysokimi rachunkami za prąd i płaceniem więcej, niż zużyjesz. Ogólnie wiadomo, że dostawcy energii elektrycznej oszukują ludzi ciągle podwyższając rachunki za prąd! Na szczęście, nowe energooszczędne rozwiązanie optymalizuje zużycie prądu, stabilizuje napięcie energii elektrycznej oraz poprawia jakość zasilania urządzeń domowych. Wszystko to wpływa na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej w domu, mieszkaniu lub zakładzie pracy. Ty też możesz teraz obniżyć rachunki za prąd nawet o 50% w prosty i legalny sposób!*

Przestań płacić za prąd więcej niż faktycznie go zużywasz - dzięki zestawowi Effectry zaczniesz oszczędzać energię elektryczną i pieniądze w chwili, gdy zaczniesz go używać!

Tak, ja też chcę zacząć oszczędzać już dziś. Proszę mi przesłać mój Effectry jeszcze dziś!

Effectry - Twój sposób na znaczącą oszczędność!

Effectry opiera się na innowacyjnej, rewolucyjnej technologii oszczędzania energii, zaprojektowanej w taki sposób, aby obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej w mieszkaniu, domu lub zakładzie pracy nawet o 50%.*

Effectry zapewnia maksymalne oszczędności energii w gospodarstwie domowym i znacząco obniża rachunki za prąd oraz przedłuża żywotność sprzętów domowych!

Lista korzyści płynących z zastosowania zestawu Effectry na tym się nie kończy! To innowacyjne rozwiązanie przyciągnęło uwagę całego świata i stało się prawdziwym HITEM tego sezonu. Prosty, bezpieczny i legalny sposób na oszczędność energii powoduje zwiększenie budżetu domowego i nareszcie jest:

DOSTĘPNY NA NASZYM RYNKU!

Nie musisz już przejmować się tym, że prąd ciągle drożeje!

Przedstawiamy: rewolucyjny zestaw energooszczędny, który uszczęśliwił już tysiące rodzin i pomógł im zaoszczędzić pieniądze poprzez obniżenie miesięcznych rachunków!

Tak, ja też chcę obniżyć swój rachunek za prąd jeszcze w tym miesiącu. Proszę mi przesłać mój Effectry jeszcze dziś!

W jaki sposób możesz zużywać o połowę mniej prądu?

Zakłócenia w sieci zdarzają się bardzo często. Wpływają one na zrównoważony przepływ energii elektrycznej we wszystkich urządzeniach gospodarstwa domowego. Rolą urządzenia Effectry jest filtrowanie zakłóceń i szumów w sieci oraz poprawa jej właściwości w celu oszczędzania enegrii elektrycznej wykorzystywanej przez każde urządzenie podłączone w domu lub biurze.

Effectry w żaden sposób nie zakłóca pracy licznika i nie prowadzi do błędnych odczytów. Jego zadaniem jest poprawa jakości dostarczanej energii elektrycznej, optymalizacja jej dystrybucji, eliminacja zakłóceń i przedłużenie żywotności sprzętów domowych.* W ten sposób urządzenie to oszczędza dużą ilość prądu, a tym samym obniża miesięczne rachunki.*

Twoje oszczędności z Effectry

Zmniejsza zużycie energii elektrycznej i kwot na rachunkach za energię elektryczną. Dzięki Effectry będziesz otrzymywać nawet o 50% niższe rachunki za prąd, w zależności od rodzaju używanego przez Ciebie sprzętu elektrycznego.*

Ponadto, przedłuża żywotność urządzeń gospodarstwa domowego - co oznacza dodatkowe oszczędności na kosztach zakupu nowych urządzeń!

Zalety Effectry

To uniwersalne energooszczędne rozwiązanie posiada wiele zalet, oto tylko niektóre z nich:

Obszary zastosowania Effectry

Effectry zyskał ogromną popularność na świecie. Użytkownicy tego urządzenia odnotowali znaczne oszczędności na rachunkach za energię elektryczną.
Można go stosować w:

 • Mieszkaniu i domu
 • Biurze
 • Salonie fitness i salonie piękności
 • Sklepie
 • Kawiarni, restauracji, hotelu
 • Warsztacie samochodowym

Dlaczego Effectry jest koniecznym wyborem?

Effectry to wyjątkowy produkt o wysokiej jakości i technologii. Zestaw posiada wszelkie niezbędne certyfikaty. Wiele produktów na rynku europejskim bezskutecznie stara się naśladować Effectry. Zaufaj tylko oryginałowi.

Effectry działa na wszystkie urządzenia powodujące zakłócenia w sieci. W ten sposób oszczędza energię elektryczną zużywaną przez klimatyzatory, lodówki, pralki automatyczne, odkurzacze, telewizory, komputery, oświetlenie fluorescencyjne, zmywarki do naczyń, zamrażarki, sprzęt biurowy.*

Korzyści płynące z zastosowania zestawu Effectry

Eksperci potwierdzili znaczące oszczędności energii elektrycznej

Marcin Jagielski, elektryk

"W większości gospodarstw domowych, lodówka jest drugim co do wielkości urządzeniem pochłaniającym energię elektryczną, prawie 15% energii zużywanej jest przez to urządzenie. Na wielu innych urządzeniach można samemu oszczędzać energię, po prostu je wyłączając. Nie dotyczy to jednak lodówki. Poza tym, jeżeli wiesz, na jakiej zasadzie funkcjonują dostawcy energii elektrycznej i jakie opłaty pobierają za swoje usługi, oczywistym staje się fakt, że płacisz za prąd znacznie więcej niż powinieneś. Dlatego ważne jest samodzielne kontrolowanie zużycia prądu. Rachunek jest prosty: przeciętne gospodarstwo domowe rocznie wydaje około 1700-2300 zł na rachunki za energię elektryczną. Oszczędności rzędu 20-30% z pewnością da się odczuć. Mówię to z własnego doświadczenia."

Proszę mi przesłać mój Effectry jeszcze dziś!

Nie czekaj na podwyżkę cen energii elektrycznej, gdyż do tego czasu zapasy zestawu Effectry zostaną wyprzedane! Złóż zamówienie już teraz!

Effectry pomoże Ci:

❱❱ Zaoszczędzić nawet 50% na rachunkach za prąd*

❱❱ Wydłużyć żywotność sprzętów gospodarstwa domowego*

❱❱ Zmniejszyć zużycie energii w sposób całkowicie legalny*

❱❱ Łatwo i bezpiecznie

Czy Effectry to najlepszy sposób na oszczędzane energii?

Jeżeli nadal masz wątpliwości - te interesujące fakty pomogą Ci w podjęciu decyzji!

Metoda Pozytywy Negatywne
Wyłączanie urządzeń i monitorowanie zużycia energii elektrycznej
Może przyczynić się do zmniejszenia rachunków za prąd. Może rozwijać poczucie oszczędzania. Ciężko i nie zawsze skutecznie. Wymaga pewnych wyrzeczeń.
Effectry
Dzięki nowoczesnej technologii urządzenie to poprawia jakość dostarczanej energii i optymalizuje jej zużycie. Z jego pomocą możesz zaoszczędzić do 50% na rachunkach za energię elektryczną.* Nie ma.

W jaki sposób działa Effectry?

Effectry pozwoli Ci zaoszczędzić do 50% kwoty rachunku za energię elektryczną.* Optymalizuje zużycie energii poprzez stabilizację napięcia sieciowego. W ten sposób oszczędzana jest zarówno energia elektryczna, jak i pieniądze.

1.

Masz już dość przyprawiających o zawrót głowy rachunków za prąd? Nie wiesz, jakie urządzenie w domu masz wyłączyć, ponieważ wszystkie są Ci potrzebne?

2.

Z zestawem Effectry zacznij oszczędzać na rachunkach za energię elektryczną już teraz - legalnie i w prosty sposób.

3.

Miesięczne rachunki za prąd będą o 50% niższe niż przed zastosowaniem zestawu Effectry.*


Tak, chcę w prosty i legalny sposób zaoszczędzić na rachunkach za prąd. Proszę mi przesłać mój Effectry jeszcze dziś!

Coraz większa liczba gospodarstw domowych obniża zużycie energii elektrycznej. Przeczytaj opinie dotyczące tych oszczędności:

"Różnica jest odczuwalna"

"Byłem bardzo zaskoczony, gdy zdałem sobie sprawę z tego, jak łatwo można oszczędzać energię elektryczną. Zawsze myślałem, że oszczędność prądu, o której tyle się mówi jest zbyt niska i praktycznie nieodczuwalna. Dopiero teraz widzę, jak bardzo się myliłem. Nawet przy oszczędnościach sięgających 20% da się odczuć różnicę, a wyobraźcie sobie dopiero większe oszczędności!"*

Maciej, 34, agent marketingowy, Sosnowiec

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

"Nie chcę, żeby mnie okradano"

"Energia elektryczna jest naprawdę za droga! I drożeje z dnia na dzień. Jakby tego było mało, dystrybutorzy energii elektrycznej zwyczajnie nas oszukują. Prześledziłam zużycie prądu u nas w domu i zdałam sobie sprawę z tego, że płacę o wiele więcej niż go zużywam. Nadszedł czas, żeby z tym skończyć!"*

Maria, 40, handlowiec, Zabrze

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

"Zaoszczędziłem i kupiłem telefon komórkowy :)"

"Przekonałem się, że nie muszę wprowadzać jakichś drastycznych zmian, żeby zaoszczędzić nawet ponad 30% energii elektrycznej. Może się wydawać, że to niewiele, ale taka oszczędność umożliwiła mi zakup wymarzonego telefonu komórkowego. Poza tym, dlaczego miałbym wyrzucać pieniądze i dawać je dystrybutorom energii elektrycznej?!"*

Bartłomiej, 27, kelner, Poznań

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

"Moi pracownicy dostają teraz premię"

"Energia elektryczna była jednym z największych wydatków na liście kosztów mojej firmy. Zużycie prądu faktycznie było dużym obciążeniem, ponieważ firma jest mała. Na szczęście mam świetnych pracowników, którzy pomogli mi w zmniejszeniu tego obciążenia. Biorąc pod uwagę fakt, że najbardziej przysłużyli się oszczędnościom, postanowiłem, że zaoszczędzone pieniądze trafią właśnie do ich kieszeni. Dlatego też pod koniec roku otrzymują premię. Lepiej przeznaczyć te pieniądze na premie dla pracowników, niż na pazernych dostawców energii elektrycznej."*

Zbigniew, 61, przedsiębiorca, Mińsk Mazowiecki

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

*Uwaga: Ze względu na wysoki popyt, zapasy są ograniczone! Jeżeli złożysz zamówienie w dniu dzisiejszym, gwarantujemy dostawę produktu w następnym dniu roboczym. Efekty i wyniki przedstawione na stronie nie są gwarancją udanego stosowania produktu. Zdecydowana większość użytkowników jest zadowolona z produktu, jednak w przypadku niektórych użytkowników nie udaje się osiągnąć przedstawionych wyników. Z tego powodu oferujemy gwarancję zwrotu pieniędzy. Na stronie przedstawione zostały opinie zadowolonych użytkowników. Są to przesłane na nasz adres opinie użytkowników, którzy są zadowoleni z naszego produktu i stosują go z powodzeniem. Na prośbę poszczególnych użytkowników, niektóre imiona zostały zmienione. Oryginalne imiona przechowywane są w siedzibie firmy.

Niektóre komentarze naszych klientów:

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

126 komentarzy Napisz komentarz
 • Klaudia Kowalska
  Mąż mnie namówił na to, żebyśmy przez miesiąc spróbowali oszczędzać prąd... i udało się, chociaż nie chciałam w to uwierzyć. teraz codziennie muszę wysłuchiwać tego jego "a co nie mówiłem?";)
  Odpowiedz · 11 · Polub ·
 • Dariusz Lisiecki
  Okradaja nas ze wszystkich stron, gdzie sie nie obejrzysz podwyzki!
  Odpowiedz · 11 · Polub ·
 • Nina Dwornik
  Staramy się zaoszczędzić i wyłączamy od czasu do czasu wszystkie bojlery, telewizji nikt nie ogląda, a światło się pali tylko tam, gdzie wszyscy jesteśmy, wszystko z zamrażarki przełożyłam do lodówki... wszystkiego sobie odmawiamy, bo liczy się każdy grosz
  Odpowiedz · 1 · Polub ·
 • Tamara Gardzian
  Przy niewielkich zmianach można sporo zaoszczędzić, nie trzeba się aż tak ograniczać
  Odpowiedz · 7 · Polub ·
 • Marta Wisłocka
  Slyszalam ze prad ma znowu podrozec :/
  Odpowiedz · 5 · Polub ·
 • Grażyna Mielec
  I tak placimy o wiele wiecej niz zuzywamy jeszcze jak prad zdrozeje to ja nie wiem jak my bedziemy zyc, moze przy swiecach co?!
  Odpowiedz · 5 · Polub ·
 • Piotr Błażejczak
  @Grażyna damy sobie radę, ktoś znajdzie sposób na oszczędzanie ;)
  Odpowiedz · 1 · Polub ·
  • Franciszek Jeż
   Dzisiaj przynajmniej istnieją sposoby na oszczędzanie, tylko że my nie wierzymy nikomu i niczemu
   Odpowiedz · 1 · Polub ·
 • Zdzisław Więcek
  a tam zuzycie mozna zmniejszyc nawet o 50%, jak sie tylko wie w jaki sposob
  Odpowiedz · 1 · Polub ·
 • Sławomira Piesik
  Mi tam wystarczy oszczędność 20% :D :D :D
  Odpowiedz · 1 · Polub ·
 • Ola Skarga
  W zeszlym miesiacu dostalam rachunek 194 zl: Szok!!!
  Odpowiedz · 1 · Polub ·
 • Lidia Szczepaniak
  U mnie wszystkie możliwe urządzenia domowe są bez przerwy na chodzie, a i tak mój rachunek jest o wieeeleee niższy od twojego xDD
  Odpowiedz · 1 · Polub ·

*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.

TYLKO W ZESZŁYM ROKU PONAD 5000 ZADOWOLONYCH NABYWCÓW W POLSCE!

Sprawdź, czy Ty też możesz obniżyć rachunki za energię elektryczną nawet o 75% dzięki urządzeniu Effectry:

Czy bywasz zaskoczony
wysokością rachunków za prąd?
FAQ - najczęściej zadawane pytania:
Na jakiej zasadzie działa Effectry?
Zestaw Effectry jest prosty w użyciu. Urządzenie, które jest częścią tego zestawu, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, usuwa składnik reaktywny z sieci energetycznej zmniejszając tym samym jej obciążenie, a w konsekwencji zużycie energii. Z kolei program dołączony do urządzenia zawiera wskazówki, które wpływają na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej w domu, mieszkaniu lub zakładzie pracy. Dzięki zastosowaniu tego zestawu zaoszczędzisz energię elektryczną wykorzystywaną przez klimatyzatory, lodówki, pralki automatyczne, odkurzacze, telewizory, komputery, oświetlenie fluorescencyjne, zmywarki do naczyń, zamrażarki, sprzęt biurowy. Zamów Effectry jeszcze dziś i już do jutra zacznij maksymalnie oszczędzać na rachunkach za prąd!
Ile mogę zaoszczędzić na rachunkach za energię elektryczną?
Dzięki Effectry oszczędności na rachunkach za prąd mogą wzrosnąć nawet o 50%. Każdego miesiąca, po otrzymaniu rachunku za energię elektryczną, zdasz sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa ten zestaw w Twoim gospodarstwie domowym. Kup Effectry i zmniejsz rachunki za energię elektryczną nawet o 50%!*
Czy urządzenie Effectry może stosować każdy?
Tak, Effectry może stosować każdy, ponieważ urządzenie jest nieszkodliwe i bezpieczne w użyciu. Wystarczy jedynie przestrzegać zaleceń znajdujących się w zestawie. Effectry odgrywa też inną ważną rolę - wpływa na czystość planety! Mniejsze zużycie energii oznacza bowiem bardziej ekologiczną i czystszą planetę. Zamów Effectry i przyczyń się do czystości swojej planety!
Co jeśli nie uda mi się zaoszczędzić na rachunkach za prąd?
Producent urządzenia Effectry jest w 100% przekonany o jego skuteczności. Z tego też powodu oferuje wszystkim nabywcom 44-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu. Jeżeli z jakiegoś powodu nie będziesz zadowolony ze skuteczności zestawu Effectry, możesz go zwrócić i otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy za jego zakup. Ponieważ nic nie tracisz kupując, radzimy zamówić urządzenie już teraz i zacząć oszczędzać jeszcze dziś!
Kiedy otrzymam zamówiony towar?
Effectry zostanie dostarczony na Twój adres domowy w ciągu 2 do 3 dni od dnia złożenia zamówienia. Pośpiesz się więc z zamówieniem, aby jak najszybciej móc zacząć oszczędzać na rachunkach za prąd. Zamów Effectry i zaoszczędź na rachunku za energię elektryczną jeszcze w tym miesiącu!*
Effectry
❛ Masz teraz możliwość zmniejszenia zużycia energii elektrycznej nawet o 50%! Skorzystaj z okazji i uzyskaj urządzenie energooszczędne + poradnik zawierający proste wskazówki, dzięki którym zaoszczędzisz jeszcze więcej!
Zestaw Effectry, oprócz tego, że pomaga oszczędzać pieniądze, odgrywa też inną ważną rolę: otóż wpływa na czystość naszej planety! Mniejsze zużycie energii oznacza bardziej ekologiczną i czystszą planetę. ❜
Specjalna, promocyjna cena - 258 zł - 129.00 zł - Aktywuj KUPON
Oferta jest ważna do:

Gwarancja specjalna: Jeżeli nie uda Ci się obniżyć rachunku za energię elektryczną w pierwszym miesiącu, skontaktuj się z nami, a my zwrócimy Ci całą kwotę zakupu. Bez zadawania pytań i stawiania warunków.

P.S. Nie zapominaj, że zestaw Effectry jest łatwy w użyciu zarówno w domu lub mieszkaniu, jak i w zakładzie pracy. Już po pierwszym miesiącu stosowania zaoszczędzisz nawet 50% na rachunkach za prąd.*

P.P.S. Radzimy zamówić urządzenie w cenie promocyjnej już teraz, ponieważ od jutra będzie ono sprzedawane w cenie regularnej.98% naszych klientów znacząco obniżyło swoje rachunki za energię elektryczną. Dlatego ważne jest, aby złożyć zamówienie już teraz i w najprostszy sposób zaoszczędzić nawet 50% na rachunkach za prąd.* Ponieważ stosowanie urządzenia Effectry przynosi oszczędności już w pierwszym miesiącu, radzimy zamówić je już teraz!*
44 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Jeśli nie jesteś całkowicie zadowolony/-a z naszego produktu, w ciągu 44 dni zwrócimy Ci wszystkie pieniądze związane z zakupem naszego produktu.
Dostawa
Produkt zostanie dostarczony do Ciebie poprzez jak najszybszą i najbardziej niezawodną firmę kurierską!
Zakup bezpieczny w 100%
Produkt może być opłacony w momencie dostawy, która chroni przed ostatecznym nadużyciem. Twoje dane osobowe będą całkowicie bezpieczne!


Przesyłanie zamówienia
proszę czekać…
Jak Ci wysłać
zamówienie?
P.S.: Zapewniamy dostawę już w następnym dniu roboczym.
1 x - 258 -50% 129.00 zł + koszty wysyłki
2 x - 440.00 -50% 220.00 zł + koszty wysyłki
3 x - 568.00 -50% 284.00 zł + koszty wysyłki
Płatne przy odbiorze
Egzemplarze na
obniżce cen:
11
Ostatnia sprzedaż dnia:
Zakup bezpieczny w 100%
Kliknij tutaj i zdobądź swój Effectry, dzięki któremu będziesz otrzymywać nawet o 50% niższe rachunki za prąd!
*Wyniki są indywidualne i mogą różnić się w zależności od osoby. Producent nie gwarantuje takich samych wyników.
TV Prodaja d.o.o., Dunajska 113, 2000 Штип, 1000 Ljubljana, E-mail: jakub.nowak@udane-zakupy.net. Produkt: Effectry