Pasūti
Tesla Saver ECO
tuvāko 20 minūšu laikā un izmanto mūsu speciālo piedāvājumu!
UZMANĪBU: Sakarā ar augošo pieprasījumu, pasūtījumu skaits ir ierobežots. Šodien, , pagaidām produkts IR NOLIKTAVĀ un tiks izsūtīts 24 stundu laikā. Pasteidzies un pasūti TAGAD!
Izmanto elektroierīces tāpat kā iepriekš, BET MAKSĀ DIVREIZ MAZĀK!*
SENSACIONĀLI! Vieglākais veids, kā ietaupīt enerģiju
Samazina jūsu elektrības rēķinu par 50%*
Pagarina sadzīves tehnikas kalpošanas mūžu*
Samazina enerģijas patēriņu likumīgā veidā*
Vienkārša un droša lietošanā
Jau 5 156 mājsaimniecībām Latvijā ir izdevies samazināt savu enerģijas patēriņu un elektrības rēķinus! Ar Tesla Saver ECO pilnīgi likumīgā veidā to varat izdarīt arī jūs samaziniet savu enerģijas patēriņu par līdz pat 50%* Pasūtiet tagad!
Rīga ,

Sensacionālas ziņas – tagad ir iespējams likumīgā veidā samazināt elektrības rēķinus!

Pietiek maksāt vairāk, nekā jūs patērējat, un saņemt milzīgus rēķinus. Ir zināms, ka elektroapgādes uzņēmumi maldina cilvēkus, pastāvīgi palielinot summas mūsu elektroenerģijas rēķinos! Par laimi, šis jaunais enerģijas taupīšanas risinājums optimizē enerģijas patēriņu, stabilizē elektrisko spriegumu un uzlabo ierīces jaudas kvalitāti. Tas viss ietekmē enerģijas patēriņu mājās, dzīvoklī vai birojā. Tagad arī jūs varat likumīgā un pavisam vienkāršā veidā samazināt savus rēķinus par 50%!*

Beidziet maksāt vairāk par elektrību, nekā jūs patērējat – ar Tesla Saver ECO ierīci tu sāksi ietaupīt elektroenerģiju un naudu jau no otrās lietošanas reizes!

Jā, es vēlos sākt ietaupīt jau šodien. Sūtiet man manu Tesla Saver ECO!

Tesla Saver ECO – jūsu risinājums ievērojamiem ietaupījumiem!

Tesla Saver ECO ir balstīta uz novatoriskām, revolucionārām enerģijas taupīšanas tehnoloģijām, kuru mērķis ir samazināt izmaksas par elektrību dzīvoklī, mājā vai birojā par līdz pat 50%.*

Tesla Saver ECO nodrošinās maksimālu enerģijas ietaupījumu ikvienā mājsaimniecībā un ievērojami samazinās jūsu elektrības rēķinu, kā arī pagarinās ierīču ekspluatācijas laiku!

Tesla Saver ECO priekšrocību saraksts neapstājas! Šis novatoriskais risinājums piesaistīja uzmanību un šajā sezonā kļuva par KARSTU tematu. Vienkāršs, drošs un likumīgs risinājums, kas ļauj ietaupīt enerģiju un palielināt ģimenes budžetu, beidzot ir:

PIEEJAMS MŪSU TIRGŪ!

Jums vairs nav jāuztraucas par nepārtraukti pieaugošajām elektroenerģijas cenām!

Mēs piedāvājam tev: revolucionāru energotaupības paketi, kas padarīja tūkstošiem ģimeņu laimīgāku un palīdzēja viņiem ietaupīt naudu, samazinot viņu ikmēneša rēķinus!

Jā, arī es vēlos nekavējoties samazināt savu elektrības rēķinu. Sūtiet man manu Tesla Saver ECO jau tūlīt!

Kā iespējams patērēt divreiz mazāk jaudas?

Energoapgādes tīklos bieži vien rodas dažādi traucējumi. Tie traucē enerģijas plūsmas vienmērīgai sadalei visām mājsaimniecībā lietotajām elektroierīcēm. Tesla Saver ECO ierīce darbojas, filtrējot šos strāvas padeves traucējumus un trokšņus, kā arī uzlabojot tās īpašības, lai taupītu enerģiju ar visām mājokļa vai biroja elektrotīklā pieslēgtajām ierīcēm.
 

Tesla Saver ECO netraucē elektroenerģijas skaitītāja darbībai, kā arī neizraisa kļūdainus mērījumus. Tā būtībā uzlabo piegādātās elektroenerģijas kvalitāti, optimizē tās sadali, novērš trokšņus un pagarina elektroierīču kalpošanas mūžu.* Tādējādi iespējams ietaupīt daudz enerģijas, kas savukārt ļauj samazināt summas jūsu ikmēneša elektrības rēķinos.*

Jūsu ietaupījumi ar Tesla Saver ECO

Samazināts enerģijas patēriņš un tādējādi arī summas jūsu elektrības rēķinos. Atkarībā no izmantotajām elektroierīcēm ar Tesla Saver ECO jūsu rēķini var būt par līdz pat 50% zemāki.*

Turklāt jūs pagarināsiet arī savas sadzīves tehnikas kalpošanas ilgumu – tas nozīmē ietaupītu naudu arī par jaunu ierīču iegādi!

Tesla Saver ECO priekšrocības

Šim universālajam risinājumam ir neskaitāmas priekšrocības – lūk, tikai dažas no tām:

Tesla Saver ECO lietošanas piemēri

Tesla Saver ECO ir ieguvusi milzīgu popularitāti visā pasaulē. Visi, kas to izmanto, ziņo par ietaupītu elektroenerģiju.
Tā ir piemērota lietošanai:

 • Dzīvokļos un mājās
 • Birojos
 • Fintesa klubos un skaistumkopšanas salonos
 • Veikalos
 • Kafejnīcās, restorānos, viesnīcās
 • Autoservisos

Kāpēc Tesla Saver ECO ir vislabākā izvēle?

Tesla Saver ECO ir unikāls augstas kvalitātes produkts un tehnoloģija. Ierīcei ir visi nepieciešamie sertifikāti. Daudzi produkti Eiropas tirgū nesekmīgi mēģina atdarināt Tesla Saver ECO. Uzticieties tikai oriģinālam.

Tesla Saver ECO ietekmē visas ierīces, kas izraisa strāvas padeves traucējumus. Tādējādi tiek ietaupīta enerģija, ko patērē gaisa kondicionieris, saldētava, veļas mazgājamā mašīna, putekļu sūcējs, televizors, dators, apgaismojums, trauku mazgājamā mašīna, ledusskapis, biroja aprīkojums.*

Tesla Saver ECO paketes priekšrocības

Eksperti ir apstiprinājuši ievērojamus elektroenerģijas ietaupījumus

Roberts Ozols, elektriķis

"Lielākajā daļā mājsaimniecību ledusskapis ir otrs lielākais energopatērētājs – tas veido gandrīz 15% no kopējā elektroenerģijas patēriņa. Daudzu citu ierīču gadījumā var ietaupīt, tās vienkārši izslēdzot. Taču tas neattiecas uz ledusskapi. Ja zināt, kā strādā elektroenerģijas piegādātāji un cik daudz viņi vēlas saņemt, ir skaidrs, ka jūs krietni pārmaksājat. Tādēļ ir svarīgi kontrolēt savu energopatēriņu. Aprēķins ir skaidrs: vidēji mājsaimniecības par elektrību maksā aptuveni 300-400 eiro gadā. Šī iemesla dēļ jūsu maciņš noteikti būs jums pateicīgs, ja gūsiet 20-30% ietaupījums. Es to saku no savas pieredzes."

Piegādājiet man manu Tesla Saver ECO jau tūlīt!

Negaidiet elektroenerģijas cenu pieaugumu, jo līdz tam Tesla Saver ECO ierīce jau būs izpārdota! Pasūtiet jau tagad!

Tesla Saver ECO palīdzēs jums:

❱❱ Ietaupīt līdz pat 50% katrā elektrības rēķinā*

❱❱ Pagarināt sadzīves tehnikas kalpošanas mūžu*

❱❱ Likumīgā veidā samazināt enerģijas patēriņu*

❱❱ Drošā un vienkāršā ceļā

Vai Tesla Saver ECO ir pareizā izvēle enerģijas taupīšanai?

Ja jūs vēl joprojām māc šaubas, šie interesantie fakti palīdzēs jums izlemt!

Metode Pozitīvā puse Negatīvā puse
Ierīču izslēgšana un elektroenerģijas patēriņa uzraudzība
Var palīdzēt samazināt izdevumus par elektroenerģiju. Dod iespēju īstenot taupīgāku dzīvesveidu. Sarežģīti un ne vienmēr efektīvi. Jāatsakās no zināmām ērtībām.
Tesla Saver ECO
Pateicoties mūsdienīgām tehnoloģijām, uzlabo piegādātās elektroenerģijas kvalitāti un optimizē tās patēriņu. Izmantojot to, jūs varat ietaupīt līdz pat 50% savos elektroenerģijas rēķinos.* Nav.

Kā lietot Tesla Saver ECO?

Tesla Saver ECO ļauj ietaupīt līdz pat 50% katrā jūsu elektroenerģijas rēķinā.* Tā optimizē enerģijas patēriņu, stabilizējot tīkla spriegumu, un tādējādi ļauj ietaupīt gan enerģiju, gan naudu.

1. 

Vai jums apnikuši nesamērīgi lielie elektrības rēķini? Nezināt, kādas ierīces izslēgt, jo tās visas jums ir nepieciešamas?

2.

Lietojiet Tesla Saver ECO un sāciet ietaupīt naudu par elektrību jau tūlīt – vienkārši un likumīgi.

3.

Jūsu ikmēneša elektroenerģijas rēķini būs par 50% zemāki nekā pirms Tesla Saver ECO lietošanas.*


Jā, es gribu vienkārši un likumīgi samazināt savus tēriņus par elektrību. Sūtiet man manu Tesla Saver ECO jau tūlīt!

Arvien vairāk mājsaimniecību cenšas samazināt savu energopatēriņu. Lūk, ko ļaudis saka par saviem ietaupījumiem:

"Atšķirība ir pamanāma."

"Biju ļoti pārsteigts, redzot, cik viegli var ietaupīt elektrību. Vienmēr esmu domājis, ka šie ietaupījumi ir tikai tādi sīkumi un ka atšķirība rēķinos nemaz nav jūtama. Tikai tagad saprotu, cik tas ir nepareizi. Atšķirību ir jūtama jau tad, ja ietaupīsiet vien 20%, bet iedomājieties, ja ietaupījumi būtu vēl lielāki?"*

Mareks, 34, mārketinga aģents, Rīga

*Šie rezultāti var variēt. Ražotājs negarantē vienādus rezultātus visos lietošanas gadījumos.

"Nevēlos, lai mani pastāvīgi aplaupa."

"Elektroenerģija nudien ir pārāk dārga! Katru dienu tās cenas tikai kāpj un kāpj. Liekas, ka tam nekad nebūs gana – elektroenerģijas piegādātāji mūs vienkārši krāpj. Ar acs kaktiņu sekoju līdzi savam patēriņam un saprotu, ka maksāju daudz vairāk nekā faktiski patērēju. Nu ir pienācis laiks tam pielikt punktu!"*

Marta, 40, pārdevēja, Liepāja

*Šie rezultāti var variēt. Ražotājs negarantē vienādus rezultātus visos lietošanas gadījumos.

"Ietaupīju un nopirku mobilo telefonu :)"

"Es pārliecinājos, ka, lai ietaupītu vismaz 30% patērētās elektroenerģijas, nekādas krasas izmaiņas nemaz nav nepieciešamas. Varbūt tas nešķiet daudz, taču šie ietaupījumi ļāva man nopirkt jaunu mobilo telefonu. Galu galā – kādēļ izmest naudu un dot to elektroenerģijas piegādātājiem?!"*

Dāvis, 27, viesmīlis, Rīga

*Šie rezultāti var variēt. Ražotājs negarantē vienādus rezultātus visos lietošanas gadījumos.

"Mani darbinieki tagad saņem bonusus."

"Vienus no lielākajiem izdevumiem manā uzņēmumā veidoja elektroenerģija. Tas ir pavisam neliels bizness. Par laimi, man ir lieliski darbinieki, kuri man šīs izmaksas palīdzēja samazināt. Un, tā kā viņi to ir pelnījuši visvairāk, nolēmu ietaupīto atdot viņiem. Tā nu gada beigās viņi saņēma prēmiju. Labāk, lai tā nauda nonāk viņu rokās – nevis pie mantkārīgajiem elektroenerģijas piegādātājiem."*

Kārlis, 61 gadi, uzņēmējs, Ventspils

*Šie rezultāti var variēt. Ražotājs negarantē vienādus rezultātus visos lietošanas gadījumos.

*Brīdinājums: lielā pieprasījuma dēļ preču daudzums ir ierobežots! Ja pasūtīsiet šodien, mēs garantējam preces piegādi nākamajā darba dienā. Šajā lapā atspoguļotā iedarbība un rezultāti veiksmīgu produkta lietošanu negarantē. Pārliecinošais vairākums lietotāju ar produktu ir apmierināti, taču ir arī tādi lietotāji, kuriem uzrādītos rezultātus pilnībā sasniegt neizdodas. Šādos gadījumos mēs piedāvājam garantiju un naudas atmaksu. Šajā lapā atspoguļoti apmierināto lietotāju viedokļi. Tie ir viedokļi, kurus uz mūsu adresi atsūtījuši tie lietotāji, kuri ir apmierināti ar mūsu produktu un to lieto veiksmīgi. Pēc individuālu lietotāju pieprasījuma atsevišķi vārdi ir mainīti. Visi oriģināli glabājas uzņēmuma galvenajā mītnē.

Daži no mūsu klientu komentāriem:

*Šie rezultāti var variēt. Ražotājs negarantē vienādus rezultātus visos lietošanas gadījumos.

*Šie rezultāti var variēt. Ražotājs negarantē vienādus rezultātus visos lietošanas gadījumos.

*Šie rezultāti var variēt. Ražotājs negarantē vienādus rezultātus visos lietošanas gadījumos.

*Šie rezultāti var variēt. Ražotājs negarantē vienādus rezultātus visos lietošanas gadījumos.

126 komentāri Pievienot komentāru
 • Anna Briede
  Pēc tam, kad mans vīrs mani pārliecināja, mēs mēģinājām ietaupīt elektroenerģiju vienu mēnesi ... un tas strādāja, lai gan es tam neticēju. Tagad man katru dienu jāklausās "ko es tev teicu?" ;)
  Atbildēt · 11 · Patīk ·
 • Gatis Rimševs
  Viņi zog no visām pusēm, cenas palielinās uz katru brīdi!!!
  Atbildēt · 11 · Patīk ·
 • Vineta Grieze
  Mēs cenšamies ietaupīt, laiku pa laikam izslēdzot katlu, TV, ja neviens neskatās, un gaismu dedzinām tikai tur, kur mēs esam, mēs iztukšojām saldētavu un pārnesām visu uz ledusskapi ... mēs atdotu visu, jo katrs cents mums ir svarīgs
  Atbildēt · 1 · Patīk ·
 • Kate Blūmberga
  Jūs varat ietaupīt daudz pat ar nelielām izmaiņām, šādu ierobežojumu nav
  Atbildēt · 7 · Patīk ·
 • Šarlote Kokārina
  Es dzirdēju, ka elektrības cenas palielināsies vēl vairāk :/
  Atbildēt · 5 · Patīk ·
 • Anastasija Sokolova
  Mēs tāpat maksājam daudz vairāk, nekā mēs patērējam, un, kad cenas pieaugs, es nezinu, ko viņi domā, kā cilvēki izdzīvos; mēs varēsim sēdēt sveču gaismā?!
  Atbildēt · 5 · Patīk ·
 • Dainis Bērziņš
  @Anastasija mūsu cilvēki ir pietiekami gudri, viņi atradīs veidus kā ietaupīt ;)
  Atbildēt · 1 · Patīk ·
  • Aiga Berģe
   Vismaz šodien ir vairāki veidi, kā ietaupīt, tašu cilvēki netic tādām lietām
   Atbildēt · 1 · Patīk ·
 • Haralds Zagits
  Tu vari samazināt patēriņu līdz pat 50%, ja vien zini, kā
  Atbildēt · 1 · Patīk ·
 • Jūlija Stepiņa
  Man derētu ietaupīt jau vien 20% :D :D :D
  Atbildēt · 1 · Patīk ·
 • Gunta Melbārde
  Par pagājušo mēnesi es saņēmu 349 eiro rēķinu :O šoks!!!
  Atbildēt · 1 · Patīk ·
 • Viktors Novikovs
  Tas ir ieguldījums, kurš pavisam noteikti atmaksājās.
  Atbildēt · 1 · Patīk ·
 • Izabella Bērze
  Mājās visas sadzīves tehnikas turu ieslēgtas un mans rēķins ir daudz mazāks nekā tavs xDD
  Atbildēt · 1 · Patīk ·

*Šie rezultāti var variēt. Ražotājs negarantē vienādus rezultātus visos lietošanas gadījumos.

VAIRĀK NEKĀ 5 000 APMIERINĀTU KLIENTU VISĀ LATVIJĀ PĒDĒJĀ GADA LAIKĀ!

Noskaidrojiet, vai arī jūs varat samazināt savu elektrības rēķinu par 75% ar Tesla Saver ECO:

Vai jūs pārsteidz
summas saņemtajos elektrības rēķinos?
BUJ – biežāk uzdotie jautājumi
Kā darbojas Tesla Saver ECO?
Tesla Saver ECO pakete ir viegli lietojama. Iekārta, kas tiek piegādāta paketē, pateicoties mūsdienīgām tehnoloģijām, novērš reaktīvo komponentu no elektrotīkla, tādējādi samazina slodzi un līdz ar to arī enerģijas patēriņu. Programmā sniegti padomi, kas palīdz samazināt elektroenerģijas patēriņu tavās mājās, dzīvoklī vai birojā. Ar šo paketi tu ietaupīsi elektroenerģiju no gaisa kondicionieriem, ledusskapjiem, veļas mašīnām, putekļu sūcējiem, televizoriem, datoriem, dienasgaismas apgaismojumam, trauku mazgājamām mašīnām, saldētavām, biroja iekārtām. Pasūti Tesla Saver ECO šodien un jau rīt sāc ietaupīt uz elektroenerģijas rēķina!
Cik daudz elektrības es varu ietaupīt?
Izmantojot Tesla Saver ECO, jūs varat ietaupīt līdz pat 50% katrā elektrības rēķinā. Katru mēnesi, kad saņemsi rēķinus, tu varēsi redzēt, cik svarīga ir šīs paketes nozīme tavā mājsaimniecībā. Iegādājieties Tesla Saver ECO un samaziniet savus elektrības rēķinus par 50%!*
Vai Tesla Saver ECO var lietot ikviens?
Jā, Tesla Saver ECO var izmantot ikviens, jo tā ir pilnībā nekaitīga un droša lietošanā. Tev vienkārši jāievēro norādījumi, kas atrodas iepakojumā.Tesla Saver ECO ir vēl viena svarīga loma – tā uzlabo vides tīrību! Mazāks enerģijas patēriņš nozīmē zaļāku un tīrāku planētu. Pasūtiet Tesla Saver ECO un sniedziet savu ieguldījumu tīrākā vidē!
Ko darīt, ja man neizdodas samazināt savus elektrības rēķinus?
Ražotājs ir 100% pārliecināts, ka ikvienam, kas lieto Tesla Saver ECO, izdosies samazināt savu elektrības rēķinu. Tieši tāpēc katram klientam neapmierinātības gadījumā tiek nodrošināta 44 dienu naudas atmaksas garantija. Ikviens, kas nav apmierināts ar Tesla Saver ECO paketes veiktspēju, to var atgriezt un saņemt pilnu naudas summas atmaksu. Izdarot šo pirkumu, jūs ne ar ko neriskējat, tādēļ mēs iesakām pasūtīt to tūlīt un sākt ietaupīt jau šodien!
Kad es to varu saņemt?
Tesla Saver ECO piegāde uz jūsu norādīto adresi tiks veikta 2-3 dienu laikā. Tādēļ pasteidzieties ar savu pasūtījumu un sāciet ietaupīt par patērēto elektroenerģiju pēc iespējas ātrāk. Pasūtiet Tesla Saver ECO un samaziniet jau savu nākamo elektrības rēķinu!*
❛ Tagad jums ir iespēja samazināt savu elektroenerģijas patēriņu par 50%! Izmantojiet izdevību un ietaupiet elektrību + saņemiet grāmatu ar vienkāršiem padomiem vēl lielākiem ietaupījumiem! Ierīcei Tesla Saver ECO, neskaitot tās sniegtos ietaupījumus, ir vēl viena nozīmīga loma: tā ietekmē mūsu planētas tīrību! Zemāks energopatēriņš nozīmē zaļāku un tīrāku planētu. ❜
Speciālais piedāvājums - 79.98 € - 39.99 € - Aktivizēt KUPONU
Piedāvājums beigsies:

Īpaša garantija: ja pirmajā mēnesī nesaņemsiet mazāku elektrības rēķinu, sazinieties ar mums, un mēs nodrošināsim naudas atmaksu pilnā apmērā. Bez liekiem jautājumiem un nosacījumiem.

P.S.Neaizmirsti, ka Tesla Saver ECO ir viegli lietojams tavās mājās, dzīvoklī vai birojā. Jau pirmajā mēnesī redzēsiet 50% ietaupījumu savā elektrības rēķinā.*

P.P.S.Mēs iesakām to pasūtīt tagad par šo īpašo cenu, jo rīt tā būs pieejama tikai par pilno cenu.98% no mūsu klientiem ir izdevies ievērojami samazināt savus elektrības reķinus. Tādēļ ir svarīgi pasūtīt to jau tagad, jo tas ir vieglākais veids, kā ietaupīt 50% par vienām no vislielākajām izmaksām jebkurā mājsaimniecībā – maksu par elektroenerģiju.* Mēs iesakām pasūtīt to nekavējoties, jo Tesla Saver ECO jums sniegs ietaupījumus jau pirmajā mēnesī!*
44 dienu garantija
Ja prece Jūs neapmierinās 44 dienas pēc tās iegādes,
mēs Jums atgriezīsim Jūsu naudu pilnībā.
Piegāde
Mēs Jums piegādāsim preci caur visātrāko un visdrošāko kurjerpastu.
100% drošs
Jums būs jāmaksā tikai tad, kad saņemsiet preci. Šādā veidā, mēs Jūs pasargājam no ļaunprātīgas izmantošanas, kā arī, Jūsu personīgā informācija būs drošībā un netiks izpausta trešājām personām!


Mēs sūtām preces orderi, lūdzu uzgaidiet!
Kur mums nogādāt Jūsu pasūtījumu?
Vārds
Uzvārds
Adese
Mājas numurs
Pasta kods
Pilsēta
Tālr.nr.
E-pasts
Produkts
Komentāri
P.S.: Mēs garantējam preces izsūtīšanu nākamajā darba dienā.
1 x - 79.98 -50% 39.99 € + pasta izdevumi
2 x - 135.98 -50% 67.99 € + pasta izdevumi
3 x - 175.98 -50% 87.99 € + pasta izdevumi
Maksa par piegādi
Kopijas, kuras var izmantot par zemāku cenu:
11
Pēdējais produkts
iegādāts:
100% drošs
Spiediet šeit un saņemiet savu Tesla Saver ECO, ar kuru jūs iegūsiet par 50% mazākus elektrības rēķinus!
*Šie rezultāti var variēt. Ražotājs negarantē vienādus rezultātus visos lietošanas gadījumos.
Perfect Shop ltd. Labre flats, flat2, Triq San Guz, 2532 Victoria, Malta, e-mail: lv@perfectshop-mt.com. Produkts: Tesla Saver ECO